

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 5 % |
| Height - Seated (Max) | 0.6 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 820 kΩ |
| Power Rating | 125 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 167
Distributors
pcbx
Unit Price$0.34992
Ext.Price$0.34992
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.34992 | $0.34992 |
| 10 | $0.31303 | $3.13030 |
| 50 | $0.28003 | $14.00150 |
| 100 | $0.24529 | $24.52900 |
| 500 | $0.21486 | $107.43000 |
| 1000 | $0.20620 | $206.20000 |
| 3000 | $0.19789 | $593.67000 |
| 5000 | $0.18992 | $949.60000 |
