

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | ±5 % |
| Height - Seated (Max) | 0.65 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 24 Ω |
| Power Rating | 500 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 1421
Distributors
pcbx
Unit Price$0.02330
Ext.Price$0.02330
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02330 | $0.02330 |
| 10 | $0.01165 | $0.11650 |
| 50 | $0.00896 | $0.44800 |
| 100 | $0.00689 | $0.68900 |
| 500 | $0.00607 | $3.03500 |
| 1000 | $0.00534 | $5.34000 |
| 3000 | $0.00491 | $14.73000 |
| 5000 | $0.00451 | $22.55000 |
| 10000 | $0.00402 | $40.20000 |
| 30000 | $0.00378 | $113.40000 |
| 50000 | $0.00356 | $178.00000 |
| 100000 | $0.00337 | $337.00000 |
