

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.65 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 330 Ω |
| Power Rating | 750 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 593
Distributors
pcbx
Unit Price$0.05414
Ext.Price$0.05414
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.05414 | $0.05414 |
| 10 | $0.02707 | $0.27070 |
| 50 | $0.02394 | $1.19700 |
| 100 | $0.02118 | $2.11800 |
| 500 | $0.01873 | $9.36500 |
| 1000 | $0.01657 | $16.57000 |
| 3000 | $0.01466 | $43.98000 |
| 5000 | $0.01297 | $64.85000 |
| 10000 | $0.01147 | $114.70000 |
