

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.65 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 3.9 MΩ |
| Power Rating | 750 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 2385
Distributors
pcbx
Unit Price$0.09236
Ext.Price$0.09236
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09236 | $0.09236 |
| 10 | $0.04618 | $0.46180 |
| 50 | $0.04115 | $2.05750 |
| 100 | $0.03667 | $3.66700 |
| 500 | $0.03189 | $15.94500 |
| 1000 | $0.02774 | $27.74000 |
| 3000 | $0.02479 | $74.37000 |
| 5000 | $0.02215 | $110.75000 |
