

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.65 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 3.3 Ω |
| Power Rating | 750 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 200 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 1323
Distributors
pcbx
Unit Price$0.06528
Ext.Price$0.06528
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06528 | $0.06528 |
| 10 | $0.03264 | $0.32640 |
| 50 | $0.02939 | $1.46950 |
| 100 | $0.02647 | $2.64700 |
| 500 | $0.02384 | $11.92000 |
| 1000 | $0.02147 | $21.47000 |
| 3000 | $0.01934 | $58.02000 |
| 5000 | $0.01742 | $87.10000 |
| 10000 | $0.01568 | $156.80000 |
