

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 5 % |
| Height - Seated (Max) | 0.65 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 620 Ω |
| Power Rating | 750 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 371
Distributors
pcbx
Unit Price$0.04518
Ext.Price$0.04518
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04518 | $0.04518 |
| 10 | $0.02259 | $0.22590 |
| 50 | $0.01738 | $0.86900 |
| 100 | $0.01542 | $1.54200 |
| 500 | $0.01368 | $6.84000 |
| 1000 | $0.01238 | $12.38000 |
| 3000 | $0.01121 | $33.63000 |
| 5000 | $0.01015 | $50.75000 |
| 10000 | $0.00919 | $91.90000 |
| 30000 | $0.00832 | $249.60000 |
