

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.65 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 64.9 kΩ |
| Power Rating | 750 mW |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 2423
Distributors
pcbx
Unit Price$0.04416
Ext.Price$0.04416
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04416 | $0.04416 |
| 10 | $0.02208 | $0.22080 |
| 50 | $0.01985 | $0.99250 |
| 100 | $0.01785 | $1.78500 |
| 500 | $0.01605 | $8.02500 |
| 1000 | $0.01443 | $14.43000 |
| 3000 | $0.01297 | $38.91000 |
| 5000 | $0.01166 | $58.30000 |
| 10000 | $0.01049 | $104.90000 |
