

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | ±1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.65 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 12 kΩ |
| Power Rating | 1 W |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 12
Distributors
pcbx
Unit Price$0.07642
Ext.Price$0.07642
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07642 | $0.07642 |
| 10 | $0.03821 | $0.38210 |
| 50 | $0.03422 | $1.71100 |
| 100 | $0.03065 | $3.06500 |
| 500 | $0.02699 | $13.49500 |
| 1000 | $0.02377 | $23.77000 |
| 3000 | $0.02098 | $62.94000 |
| 5000 | $0.01852 | $92.60000 |
