

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | ±1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.65 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 22 kΩ |
| Power Rating | 1 W |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 2410
Distributors
pcbx
Unit Price$0.06548
Ext.Price$0.06548
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06548 | $0.06548 |
| 10 | $0.03274 | $0.32740 |
| 50 | $0.02931 | $1.46550 |
| 100 | $0.02624 | $2.62400 |
| 500 | $0.02349 | $11.74500 |
| 1000 | $0.02103 | $21.03000 |
| 3000 | $0.01883 | $56.49000 |
| 5000 | $0.01686 | $84.30000 |
| 10000 | $0.01509 | $150.90000 |
