

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | ±1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.65 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 24 Ω |
| Power Rating | 1 W |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 68
Distributors
pcbx
Unit Price$0.06758
Ext.Price$0.06758
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06758 | $0.06758 |
| 10 | $0.03379 | $0.33790 |
| 50 | $0.03003 | $1.50150 |
| 100 | $0.02668 | $2.66800 |
| 500 | $0.02315 | $11.57500 |
| 1000 | $0.02008 | $20.08000 |
| 3000 | $0.01840 | $55.20000 |
| 5000 | $0.01686 | $84.30000 |
