

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | ±5 % |
| Height - Seated (Max) | 0.65 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 3.3 kΩ |
| Power Rating | 1 W |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 25
Distributors
pcbx
Unit Price$0.03302
Ext.Price$0.03302
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03302 | $0.03302 |
| 10 | $0.01651 | $0.16510 |
| 50 | $0.01636 | $0.81800 |
| 100 | $0.01621 | $1.62100 |
| 500 | $0.01606 | $8.03000 |
| 1000 | $0.01591 | $15.91000 |
