

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | ±1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.65 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 39 mΩ |
| Power Rating | 1 W |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 900 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 2713
Distributors
pcbx
Unit Price$0.11020
Ext.Price$0.11020
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11020 | $0.11020 |
| 10 | $0.05510 | $0.55100 |
| 50 | $0.05002 | $2.50100 |
| 100 | $0.04540 | $4.54000 |
| 500 | $0.04069 | $20.34500 |
| 1000 | $0.03647 | $36.47000 |
| 3000 | $0.03129 | $93.87000 |
| 5000 | $0.02685 | $134.25000 |
