

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | ±1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.65 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 330 mΩ |
| Power Rating | 1 W |
| Composition(Kit Type) | Thick Film |
| Temperature Coefficient | 200 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 2429
Distributors
pcbx
Unit Price$0.09216
Ext.Price$0.09216
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09216 | $0.09216 |
| 10 | $0.04608 | $0.46080 |
| 50 | $0.04159 | $2.07950 |
| 100 | $0.03754 | $3.75400 |
| 500 | $0.03338 | $16.69000 |
| 1000 | $0.02968 | $29.68000 |
| 3000 | $0.02636 | $79.08000 |
| 5000 | $0.02342 | $117.10000 |
