
| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 5 % |
| Height - Seated (Max) | 4 mm |
| Max Operating Temperature | 170 °C |
| Min Operating Temperature | -65 °C |
| Resistance | 10 mΩ |
| Power Rating | 5 W |
| Composition(Kit Type) | Metal Alloy |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 19
Distributors
pcbx
Unit Price$0.18643
Ext.Price$0.18643
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.18643 | $0.18643 |
| 10 | $0.16521 | $1.65210 |
| 50 | $0.14640 | $7.32000 |
| 100 | $0.12628 | $12.62800 |
| 500 | $0.10893 | $54.46500 |
| 1000 | $0.10144 | $101.44000 |
| 3000 | $0.09447 | $283.41000 |
