

| Parameter | Value |
|---|---|
| Tolerance | 0.1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.5 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 309 Ω |
| Power Rating | 100 mW |
| Composition(Kit Type) | Thin Film |
| Temperature Coefficient | 25 ppm/°C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
Stock: 2707
Distributors
pcbx
Unit Price$0.04858
Ext.Price$0.04858
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04858 | $0.04858 |
| 10 | $0.02429 | $0.24290 |
| 50 | $0.02224 | $1.11200 |
| 100 | $0.02036 | $2.03600 |
| 500 | $0.01864 | $9.32000 |
| 1000 | $0.01707 | $17.07000 |
| 3000 | $0.01563 | $46.89000 |
| 5000 | $0.01431 | $71.55000 |
| 10000 | $0.01303 | $130.30000 |
